MAGUNKRÓL

A Lilihipp Bt. évek óta gyerekruha-készítéssel foglalkozik.
Azonban a klasszikus gyermekruházat gyártása mellet igény jelentkezett iskolaköpeny készítésére is.
Idén kilencedik éve foglalkozunk ezért a kék formaruhák tervezésével és gyártásával.
Immár több önkormányzati általános iskola, gimnázium, szakközépiskola, valamint egyházi általános iskola és gimnázium diákja érdeklődik a ma már egyre nehezebben beszerezhető iskolaköpenyek iránt.
A modellek nagy száma és változatossága elősegíti, hogy mindenki az igényeinek megfelelő formaruhát válassza, és kötelező jellege ellenére szívesen viselje.

A köpenyek ára 2800–3600 Ft, modelltől és mérettől függően.

A köpenyek iskolák és egyéni vásárlók számára is eladók.

MODELLEK

MARGARÉTA – Igazi kislányos köpeny, amelyet szép szegett szél díszít, oldalán gomboló-pántos. (116–146)

VIKI Egyszerű lány köpeny, amelyet színes szegett szél díszít, oldalán gomboló-pántos. (152–XL)

BLANKA – Normál testalkatra készült modell, rövid vagy hosszú ujjal, gombos. (140–2XL)

ÁRPI – Hasonló testalkatra készült modell, rövid vagy hosszú ujjal, galléros, gombos. (140–3XL)

BENCE – Egyenes vonalú, galléros, rendkívül kedvelt modell; ujjatlan, rövid ujjas és hosszú ujjas változatban is készül, gombos; gyakran választják lányok is. (122–3XL)

ESZTER – Rózsaszín pánt a nyakkörön és a zsebeken. Rózsaszín virág a zsebeken. Oldalán gombolópánt. (116–146)

A KÖPENY ANYAGA

Évek óta a jól megfelelt polyester felsőruházati alapanyaggal dolgozunk. Minden szempontból ez vált be: viselete – könnyű, nem meleg; minden szennyeződést taszít, ill. kimosható; mosás (30, 40 °C) – mivel nem engedi a színét, formáját mindig megtartja; gyorsan szárad; vasalás – nem igényel. A pamut anyag, aminek viszonylag jó tartása van, vastagabb és ezért meleg. Nehezen szárad, mindennapos vasalást igényel. Előbb-utóbb kifakul, eldeformálódik. Nem utolsó szempont az sem, hogy ez az alapanyag lényegesen többe kerül, mint a polyester.

VIKI

MARGARÉTA